menu
pl

Maciej Krawczyński właściciel - architekt

w firmie od
1995 DO 2022
hobby:
motoryzacja

Absolwent krakowskiego Nowodworka, a następnie absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.
Tematem jego pracy dyplomowej było opracowanie urbanistyczno-architektoniczne, dotyczące transformacji układu komunikacyjnego Zakopanego oraz budowa Centrum Radiowo-Telewizyjnego w Zakopanem.

Pracę zawodową rozpoczął w zakopiańskiej Pracowni Regionalnej Politechniki Krakowskiej. Współzałożyciel Pracowni Projektowej A4, były Naczelnik Wydziału Urbanistyki i Architektury Gminy Tatrzańskiej, a następnie Architekt Miejski Zakopanego.
Przez parę lat uczył też projektowania w Technikum Budowlanym w Zakopanem. Współzałożyciel Biura Projektowego Studio 51° , funkcjonującego od 1995 roku.

Jego żywiołem w projektowaniu są zagadnienia techniczne i technologiczne. Sprawnie analizuje każde zagadnienie i szybko podejmuje decyzje.

Jego dawniejsze hobby wymagające sprawności fizycznej i kondycji (czyli narciarstwo, górskie wycieczki, rower i nurkowanie) zostały z czasem zastąpione bardziej adekwatnym do wieku sposobem spędzania czasu.
Ponieważ lubi majsterkować, modyfikuje i udoskonala swoje pojazdy, którymi lubi podróżować. Podróże dokumentuje i opracowuje z nich fotoreportaże

przewiń
w górę